;
< Praca dla psychologa
19.04.2013
Kategoria: Aktualności, Szkolenia

III Festiwal Rozwoju i Inspiracji BabaFest


Miło nam poinformować, że już rozpoczełyśmy przygotowania do III edycji Festiwalu BabaFest, który w tym roku odbędzie się w terminach 18 - 19.10.2013 oraz 26 - 27.10.2013.

Tegoroczny program BabaFest będzie obejmował warsztaty z zakresu rozwoju
osobistego, psychologii, sztuki użytkowej, tańca i ruchu oraz aktywności sportowej, podczas których uczestniczki poznają nowe sposoby radzenia sobie z trudnymi i z łatwymi sytuacjami, rozwiną pasje i zainteresowania, roztańczą stres, a przede wszystkim poznają się i podzielą swoimi doświadczeniami. Dopełnieniem warsztatów będą spotkania z interesującymi ludźmi.


Dodatkowo planujemy imprezy towarzyszące, koncerty i kiermasze lokalnych wyrobów artystycznych. W odpowiedzi na prośby uczestniczek tegoroczny Festiwal zostanie wzbogacony o warsztaty i zajęcia dla dzieci i rodziców, które odbędą się w dodatkowy weekend festiwalowy w dniach 26 – 27 października 2013.

Jeżeli macie propozycje warsztatów, czy też spotkań, które są dla Was szczególnie interesujące, bądź których zabrakło w poprzedniej edycji czekamy na Wasze maile: biuro@remove-this.instytut.olsztyn.pl
 
Zapraszamy na oficjalną stronę festiwalu: www.babafest.pl


Facebook