;
< III Festiwal Rozwoju i Inspiracji BabaFest
19.03.2014
Kategoria: Aktualności, Szkolenia

Warsztaty Dorosła złość


Złość jako jedna z podstawowych emocji jest sygnałem tego, że coś ważnego się dzieje z człowiekiem, zarówno dużym jak i tym małym. Rozpoznanie jej i wyrażenie, tak żeby nikogo nie zranić i ochronić siebie nie jest prostym zadaniem. Podczas warsztatu dowiemy się czym jest złość, jak sobie z nią radzić tak, żeby nawiązywać dobre relacje z dziećmi i innymi bliskimi.

Zapraszamy do udziału w warsztacie dotyczącym przeżywania i regulowania złości przez dorosłych, który poprowadzi psycholog Agnieszka Stein z Warszawy.

 

Prowadzący: Agnieszka Stein

Autorka pierwszej polskiej książki o rodzicielstwie bliskości. Absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej, roczny intensywny kurs NVC (Porozumienia bez Przemocy), a także Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Psycholog pracujący z dziećmi i rodzicami oraz mama dziecka w wieku szkolnym. Prowadzi liczne warsztaty dla rodziców i szkoli profesjonalistów pracujących z dziećmi. Wierzy w rodzicielstwo oparte na wzajemnym szacunku i bliskich, pełnych miłości relacjach. Jest autorką książki „Dziecko z bliska”. Prowadzi stronę internetową poświęconą takiemu rodzicielstwu www.dzikiedzieci.pl.

 

Miejsce: Olsztyn, Hotel Dyplomat, ul. Dąbrowszczaków 28

Termin: 29-03-2014 (sobota)

Czas trwania: 9.30-15.30

Cena: 120 zł/ osoba

Ilość miejsc ograniczona

Rezerwacja: Instytut Rozwoju Człowieka e-mail: biuro@instytut.olsztyn.pl

 


Facebook