;

O nas

Insytyt Rozwoju Człowieka jest pierwszą w regionie, niepubliczną organizacją, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie szeroko rozumianej pomocy psychologicznej i rozwoju osobistego oraz promowania zdrowia psychicznego, fizycznego i seksualnego.

Instytut  powstał z myślą o tych, którzy w trudnej sytuacji potrzebują pomocy i wsparcia psychologicznego oraz wszystkich, którzy chcą się rozwijać i poprawić jakość swojego życia w różnych sferach: osobistej, zawodowej, relacji z innymi, wykorzystania swojego potencjału.

Prowadzimy warsztaty ogólnorozwojowe i tematyczne ukierunkowane na doskonalenie konkretnych umiejętności i wykorzystanie zasobów. Pomagamy w poszukiwaniu odpowiedzi i inspiracji, zrozumieniu siebie i innych.

W zakresie pracy terapeutycznej i poradnictwa oferujemy profesjonalną pomoc dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości każdej osoby. Dbamy o to, by Instytut był miejscem, gdzie każdy może znaleźć zrozumienie, inspiracje i wsparcie na różnych etapach swojego życia.

Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin, bo jedna osoba nie jest w stanie udzielić pomocy we wszystkich problemach. Dlatego zapewnimy profesjonalną pomoc z zakresu różnych dziedzin psychologii, psychiatrii, logopedii i prawa.

Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były najwyższej jakości. Pracujemy pod superwizją, zgodnie z zasadami etyki, w szczególności Kodeksu Etycznego Psychologa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Facebook