;

Zespół

Zespół Instytutu Rozwoju Człowieka 

Agnieszka Łobacz 

Psycholog, psychoterapeuta, trener i coach. Pracuje głównie w nurcie analizy transakcyjnej. Prowadzi psychoterapię, konsultacje, treningi i szkolenia dla osób dorosłych, par i młodzieży. 

Z pasją towarzyszy ludziom w rozwoju i poszukiwaniu równowagi w życiu. Wierzy, że nawet najtrudniejsze doświadczenia mogą być źródłem cennych zasobów i że każdy może podjąć decyzję o zmianie.

Ukończyła szereg szkoleń z zakresu psychologii m.im. certyfikowane szkolenie Racjonalnej Terapii Zachowań i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest certyfikowanym trenerem kwestionariusza osobowości MBTI oraz mentorem. 

Podjęła 4 letnie szkolenie z psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej prowadzone przez Centrum Analizy Transakcyjnej w Poznaniu. Posiada szkolenie 101 (akredytowane przez EATA oraz ITAA). 

Ma doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zasobami ludzkimi dlatego łącząc te doświadczenia wspiera też osoby dorosłe i młodzież w wyborze, zmianie, czy w rozwoju kariery zawodowej, pracuje z wypaleniem zawodowym oraz wspiera rozwój umiejętności menadżerskich i komunikacyjnych w procesie coachingu.

Wykłada psychologię na uczelni wyższej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej oraz European Association for Transactional Analysis.

Regularnie superwizuje swoją pracę. Uczy się od ekspertów z Francji, Anglii i Australii. 

Facebook