;
< Przedsiębiorcze kobiety na Konferencji
03.10.2012
Kategoria: Aktualności, Szkolenia

Zapraszamy na II Olsztyński Festiwal Rozwoju i Inspiracji BabaFest


Podczas długiego jesiennego weekendu Olsztyn rozkwitnie i pokaże swoją kobiecą naturę. To wszystko za sprawą II Olsztyńskiego Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest, który odbędzie się w terminie 19 – 21.10.2012.

To druga edycja imprezy, która cieszyła się dużym zainteresowaniem i zyskała uznanie kobiet z Warmii i Mazur.

W tym roku na uczestniczki czeka jeszcze więcej atrakcji :)

Program BabaFest obejmuje warsztaty z zakresu:
- rozwoju osobistego,
- psychologii,
- zdrowia,
- sztuki użytkowej,
- tańca, ruchu i pasji.


Podczas warsztatów uczestniczki poznają nowe sposoby radzenia sobie z trudnymi i z łatwymi sytuacjami, rozwiną pasje i zainteresowania, roztańczą stres, a przede wszystkim poznają się i podzielą swoimi doświadczeniami.  Dopełnieniem warsztatów będą spotkania z interesującymi ludźmi.


Gościem honorowym Festiwalu będzie Pani dr Irena Eris, która poprowadzi wykład pt. Bądź odważna w rozwoju i realizacji marzeń. Tytuł wykładu jest jednocześnie hasłem przewodnim festiwalu i inspiracją jaką Pani dr Eris kieruje do wszystkich uczestniczek. Podobnie jak w ubiegłym roku specjalne spotkanie na temat zdrowego trybu życia poprowadzi Pani Grażyna Dobroń, znana dziennikarka radiowej Trójki. Dodatkową atrakcją będą warsztaty z Panią Joanną Keszka, redaktorką naczelną portalu propagującego kobiecą seksualność www.barbarella.pl. Organizatorki przygotowały dużo ciekawych atrakcji.


Szczegółowe informacje o festiwalu, harmonogram imprez i warsztatów oraz możliwość zapisów zawiera strona www.babafest.pl.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i sugestie dotyczące warsztatów i programu tegorocznego Festiwalu.

Serdecznie zapraszamy :)


Facebook